Dinsdagavondwedstrijden - Tussenstand en eindstand

Eindstand seizoen 2017.

2017 was het jaar van de mooie avonden, het wier, en maar 1 afgelasting.
Ondanks dat er veel boten in de SW klasse meevoeren werd het al vrij snel duidelijk dat de Mantissa van de familie Kat een onge-evenaarde reeks aan het neerzetten was . Met 17 punten verschil op nummer 2 ( Juffrouw Jannie) viel op zijn 10 punten ( club record !!) niets af te dingen en dus winnaar van de Witte Overall tuinboek en de Wissel bokaal .
De ORC klasse was met slechts 7 boten waarvan slechts 5 genoeg wedstrijden zeilden wel wat aan de kleine kant maar daar was tot op de laatste wedstrijddag nog van alles mogelijk.De spanning zat er daar elke week goed in en er werd dan ook best scherp gevaren. Uiteindelijk zette de Quinto toch de beste reeks neer en eindigde met 13 punten net 3,5 punt voor de Marlene. De blauwe Overall prijs en de Wisselbokaal dus naar de bemanning van de Quinto . ( De Overall zat Sanne als gegoten).
Volgend jaar een iets groter ORC veld zou super zijn !!

Uitslag ORC - Veld 01 ORC ToT Offshore

 
Punten houden rekening met 4  aftrekwedstrijden
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 7854 Quinto
Joop van Rijn
13,0 1 (3) 1 (2) 2 2 2 (2) (3) 1 2 1 1
2 7872 Marlene
Michiel van der Kwast
16,5 (3) 2 (3) 1 1 1 1 2 2 3 (4) 3 (4)
3 7653 Grote Gemene Deler
Edward Norg
18,0 2 1 2 (4) 3 3 (4) 1 1 2 3 (4) (5)
4 8163 Secondo
Henk Witvoet
33,0 (dns) 4 4 3 4 4 3 4 (dns) (dns) (5) 5 2
5 7036 Chouette
Stef Pals
39,0 (dns) (dns) (dns) (dns) dnf 5 5 5 dns dns 1 2 3


Uitslag SW - Veld 02 SW factor

 
Punten houden rekening met 4  aftrekwedstrijden
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 NED 8559 Mantissa
Karim Kat
10,0 1 1 (3) (5) 1 (3) 1 1 1 1 (2) 2 1
2 NED 6 Juffrouw Jannie
Nico Roos, Nico Roos
27,0 3 2 5 (9) 3 4 2 (dns) 3 (6) (dns) 3 2
3 NED 4501 SCHEURIJZER
Jeroen Hoogeveen
44,0 (dnc) (dnc) 1 1 2 1 3 2 2 (dns) (dns) dns dns
4 NED 7516 Morning Cloud
Kees Berendsen
45,0 6 5 (7) (10) (11) (dns) 7 5 7 2 4 5 4
5 NED 5118 Rosamar
Hans Knapper, Hans Knapper
45,0 4 3 4 4 (10) 5 6 6 (10) (8) 7 6 (8)
6 NED 50 Miramar
Boris de Hingh
47,0 (dns) 4 2 3 (dns) (dns) (dns) 8 4 dns 3 1 6
7 NED 27 Bonito
Boris Korlaar
47,0 (dnc) (dnc) (dnc) 7 6 7 4 (dns) 6 9 1 4 3
8 32 Carbonara
Jan Derks
69,0 (dns) (dns) 6 2 5 6 (dns) 7 (dns) 4 dns dns 7
9 NED 17 Facet
Annemiek
71,0 2 (dns) (dns) (dns) 7 2 10 (dns) 5 3 dns dns 10
10 NED 346 Tjaereblomst
Mendel Stecher, Mendel
71,0 7 7 (dns) 11 9 (dns) 9 (dns) (dns) 5 5 7 11
11 NED 6000 Paxos
Chris Reudink
75,0 8 6 (ret) (14) (12) 8 11 9 9 7 (dns) 8 9
12 NED 390 Atanua
Klaas van der Veen, Klaas
84,0 (dns) (dns) 8 6 8 (dns) 5 4 (dns) dns dns dns 5
13 NED 785 Ritme
Arend Bouman
88,0 (dnc) (dnc) (dnc) 8 4 9 8 3 8 (dns) dns dns dns
14 NED 9012 Maria Tessel
Thijs van Sommeren
112,0 9 9 (dnf) 12 (dnf) (dns) (dns) dnf dns dns 6 dns 12
15 NED 24 Madame Rosa
Dick Boesveldt
122,0 5 8 (dnf) 13 (dnf) (dns) (dns) dns dns dns dns dns dns


Midzomer Tussenstand.

Uitslag ORC - Veld 01 ORC ToT Offshore

 
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 7872 Marlene
Michiel van der Kwast, Michiel en Helma
13,5 (3) 2 (3) 1 1 1 1 2 2 3
2 7854 Quinto
Joop van Rijn, Joop van Rijn
13,5 1 (3) 1 2 2 2 2 2 (3) 1
3 7653 Grote Gemene Deler
Edward Norg, Edward
15,0 2 1 2 (4) 3 3 (4) 1 1 2
4 8163 Secondo
Henk Witvoet
34,0 (dns) 4 4 3 4 4 3 4 (dns) dns
5 7036 Chouette
Stef Pals, Stef en Margriet
55,0 (dns) (dns) dns dns dnf 5 5 5 dns dns
6 6249 RAGAZZI
Charles Boucher
57,0 (dnc) (dnc) dnc dnc 5 dns dnf dns 4 dns
7 2146 Ponziani
Alex Brouwer
64,0 (dns) (dns) dns dns dns dns dns dns dns dns

 

Uitslag SW - Veld 02 SW factor

 
Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1 NED 8559 Mantissa
Karim Kat
11,0 1 1 3 (5) 1 (5) 1 1 1 2
2 NED 6 Juffrouw Jannie
Nico Roos, Nico Roos
31,0 3 2 5 (9) 3 6 2 (dns) 3 7
3 NED 4501 SCHEURIJZER
Jeroen Hoogeveen
35,0 (dnc) (dnc) 1 1 2 2 3 3 2 dns
4 NED 5118 Rosamar
Hans Knapper, Hans Knapper
46,0 4 3 4 4 (10) 7 7 8 (10) 9
5 NED 7516 Morning Cloud
Kees Berendsen
54,0 6 5 8 10 (11) (dns) 8 7 7 3
6 NED 17 Facet
Annemiek
74,0 2 (dns) (dns) dns 7 3 11 dns 5 4
7 32 Carbonara
Jan Derks
78,0 (dns) (dns) 7 2 5 8 dns 9 dns 5
8 NED 6000 Paxos
Chris Reudink
78,0 9 7 (ret) (14) 12 10 12 11 9 8
9 NED 27 Bonito
Boris Korlaar
84,0 (dnc) (dnc) dnc 7 6 9 4 dns 6 10
10 NED 50 Miramar
Boris de Hingh
86,0 (dns) 4 2 3 (dns) dns dns 10 4 dns
11 NED 785 Ritme
Arend Bouman
87,0 (dnc) (dnc) dnc 8 4 11 9 5 8 dns
12 NED 346 Tjaereblomst
Mendel Stecher, Mendel
93,0 7 8 (dns) 11 9 (dns) 10 dns dns 6
13 NED 390 Atanua
Klaas van der Veen, Klaas
97,0 (dns) (dns) 9 6 8 dns 5 6 dns dns
14 NED 9007 Tuiga
Hans Donkersgoed, Hans Donkersgoed
125,0 8 6 6 (dns) (dns) dns dns dns dns dns
15 NED 777 Spooky
Henk Gorter
131,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc 4 dns 1
16 NED 24 Madame Rosa
Dick Boesveldt
132,0 5 9 (dnf) 13 (dnf) dns dns dns dns dns
17 NED 9008 Stiefelaar
Kees den Hollander
136,0 (dns) (dns) dns dns dns 4 6 dns dns dns
18 NED 9012 Maria Tessel
Thijs van Sommeren
137,0 10 10 (dnf) 12 (dnf) dns dns dnf dns dns
19 NED 5679 Rampallion
Jaap Homan
148,0 (dns) (dns) dns dns dns 1 dns dns dns dns
20 NED 666 Grandblue
Bas Boer
149,0 (dnc) (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc 2 dns dns