Dinsdagavondwedstrijden - Mededelingen

Extra mededeling .( 13 juni 2018) 

Startprocedure en Startrooster

2018: Dit jaar wordt er gestart in 2 velden.  ORC en SW

Het Startrooster.

 

Klassen

wimpel                       

Klasse        

Waarschuwingsein      

4 min

1 min

Startsein

1

SW

19.25

19.26

19.29

19.30

2

ORC

19.30

19.31

19.34

19.35


8 mei geen officiele wedstrijd !!

Vanwege een gebrek aan organisatie en de afwezigheid van veel deelnemers heeft de wedstrijd leiding besloten de eerste wedstrijd te verplaatsen naar 15 mei a.s.

Rating bij aanvang van het seizoen:
(let op we gaan aan de hand van de uitslag wel weer een bonus/malus toepassen na elke wedstrijd)

 

ORC - Veld 01


 9  Deelnemers  ORC ToT Offshore

Zeilno Naam GPH ToT-I ToT-O Spi Type
7653 Edward Norg
Grote Gemene Deler
621,8 1,0028 0,9922 Ja Dehler 36
6249 Charles Boucher
RAGAZZI
626,0 0,9905 0,9907 Ja Banner 41
9035 Ronald Giethoorn
Sunshine
635,3 0,9876 0,9758 Ja Salona 35
7854 Joop van Rijn
Quinto
645,6 0,9699 0,9596 Ja Sun Fast 36
7872 Michiel van der Kwast
Marlene
649,1 0,9667 0,9557 Ja Sun Fast 37
7036 Stef Pals
Chouette
658,0 0,9485 0,9417 Ja Sun Fast 36
540 Rik Kuijpers
OLIMAR
720,7 0,8649 0,8550 Ja Waarschip1/2Tx1.65
4501 Jeroen Hoogeveen
SCHEURIJZER
721,5 0,8640 0,8568 Ja J-24
2146 Alex Brouwer
Ponziani
729,0 0,8533 0,8454 Ja Pion (OOD)

 

SW - Veld 02


 27  Deelnemers  SW factor

Zeilno Naam SW-factor Spi Type
NED 9008 Kees den Hollander
Stiefelaar
88,50 Ja Huisman 37
NED 5118 Hans Knapper
Rosamar
91,60 Ja Nickelson 1/2 ton
NED 6 Nico Roos
Juffrouw Jannie
94,00 Ja J22
NED 5679 Jaap Homan
Rampallion
94,50 Nee Contewntion 31
NED 50 Boris de Hingh
Miramar
94,80 Ja Sun Shine 36
NED 7516 Kees Berendsen
Morning Cloud
95,90 Ja Shamrock 30
NED 9007 Hans Donkersgoed
Tuiga
96,40 Nee Dufour A9000
NED 2023 Bart Veldman
Scaramouche
96,50 Nee Ohlson 38
NED 3 Caroline Borger
Zwerver
97,50 Ja Westerly Fulmar
NED 361 Mendel Stecher
Randi
98,00 Ja Grinde
NED 390 Klaas van der Veen
Atanua
98,50 Ja Jeanneau Atalia
NED 17 Annemiek
Facet
100,30 Ja Brabant II
NED 8559 Karim Kat
Mantissa
100,70 Ja Eygthene 24
NED 26 Jan Leerling
Nipper
101,50 Ja Albin Accent
NED 950
GrandBleu
102,00 Ja Spanker
NED 6000 Chris Reudink
Paxos
104,20 Ja Sun 2000
NED 1111 Gerrit Ruys
Vijf Beaufort
105,40 Nee Schokker super de luxe
NED 2407 Wouter Versluis
Eeve
105,50 Ja Marieholm IF
NED 333 Boris Korlaar
Bonito
106,00 Nee Shipman 28
NED 243 Arend Bouman
Ritme
106,50 Nee Pionier
NED 9009 Arnout Schaap
Ice on Fire
107,50 Ja Jeanneau Sun Way
NED 13 Gerard Hoogerwerff
Orka
110,50 Nee Trintella 1A
NED 386 Christine Zwierink
Pollux
112,00 Nee Marieholm 26
NED 2047 Dick de Vries
Noordster
112,00 Ja Waarschip 725 1/4 tonner
32 Jan Derks
Carbonara
112,20 Nee Rival 32
NED 24 Dick Boesveldt
Madame Rosa
118,60 Ja Northkaper
NED 9012 Thijs van Sommeren
Maria Tessel
120,40 Nee Etap