ORC 3

Uitslag ORC3 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
8,0 2 1 1 1 1 1 1 (4)
2 4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
19,0 (4) 3 2 3 2 4 2 3
3 7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
23,0 3 4 3 2 3 3 5 (6)
4 9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
30,0 5 7 4 5 4 2 3 (dns)
5 7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
33,0 1 5 6 6 (7) 7 7 1
6 7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
34,0 (6) 6 5 4 6 5 6 2
7 8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
36,0 (7) 2 7 7 5 6 4 5
8 6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
57,0 (9) 9 8 8 8 9 8 7
9 3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
59,0 8 8 9 (10) 9 8 9 8
10 1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
71,0 10 (11) 11 11 10 10 10 9
11 8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
76,0 11 10 10 9 (dns) dns dns dns

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

ORC3 Race 8

Starttijd: 7-5-2017  13:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
1 1,0 14:38:23,0 48:23,0 32:55,0 =GT * 0,6805
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
2 2,0 14:37:43,0 47:43,0 32:59,0 =GT * 0,6911
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
3 3,0 14:37:31,0 47:31,0 33:27,0 =GT * 0,7039
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
4 4,0 14:39:23,0 49:23,0 34:15,0 =GT * 0,6937
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
5 5,0 14:43:25,0 53:25,0 35:02,0 =GT * 0,6558
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
6 6,0 14:45:46,0 55:46,0 35:39,0 =GT * 0,6394
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
7 7,0 14:43:45,0 53:45,0 37:59,0 =GT * 0,7068
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
8 8,0 14:52:06,0 1:02:06,0 39:58,0 =GT * 0,6435
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
9 9,0 14:54:53,0 1:04:53,0 44:25,0 =GT * 0,6845
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
dns 12,0        
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
dns 12,0        

 

ORC3 Race 7

Starttijd: 7-5-2017  12:35:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
1 1,0 13:25:08,0 50:08,0 34:47,0 =GT * 0,6937
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
2 2,0 13:26:21,0 51:21,0 36:09,0 =GT * 0,7039
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
3 3,0 13:26:59,0 51:59,0 36:11,0 =GT * 0,6959
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
4 4,0 13:30:20,0 55:20,0 36:17,0 =GT * 0,6558
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
5 5,0 13:32:03,0 57:03,0 36:29,0 =GT * 0,6394
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
6 6,0 13:28:13,0 53:13,0 36:47,0 =GT * 0,6911
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
7 7,0 13:30:58,0 55:58,0 38:05,0 =GT * 0,6805
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
8 8,0 13:31:16,0 56:16,0 39:46,0 =GT * 0,7068
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
9 9,0 13:39:22,0 1:04:22,0 41:25,0 =GT * 0,6435
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
10 10,0 13:36:28,0 1:01:28,0 42:04,0 =GT * 0,6845
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
dns 12,0        

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

ORC3 Race 6

Starttijd: 2017-05-07  11:25:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
1 1,0 12:12:22,0 47:22,0 45:20,0 =GT * 0,9572
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
2 2,0 12:14:09,0 49:09,0 46:21,0 =GT * 0,9432
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
3 3,0 12:18:03,0 53:03,0 46:43,0 =GT * 0,8805
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
4 4,0 12:13:59,0 48:59,0 46:44,0 =GT * 0,9539
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
5 5,0 12:14:31,0 49:31,0 46:51,0 =GT * 0,9461
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
6 6,0 12:17:51,0 52:51,0 47:28,0 =GT * 0,8980
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
7 7,0 12:17:45,0 52:45,0 49:07,0 =GT * 0,9310
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
8 8,0 12:23:45,0 58:45,0 51:24,0 =GT * 0,8748
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
9 9,0 12:20:12,0 55:12,0 52:11,0 =GT * 0,9453
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
10 10,0 12:24:41,0 59:41,0 55:51,0 =GT * 0,9357
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
dns 12,0        

 

ORC3 Race 5

Starttijd: 2017-05-07  09:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
1 1,0 10:59:20,0 1:09:20,0 48:06,0 =GT * 0,6937
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
2 2,0 11:01:40,0 1:11:40,0 50:27,0 =GT * 0,7039
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
3 3,0 11:09:06,0 1:19:06,0 50:35,0 =GT * 0,6394
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
4 4,0 11:02:52,0 1:12:52,0 50:42,0 =GT * 0,6959
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
5 5,0 11:07:41,0 1:17:41,0 50:57,0 =GT * 0,6558
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
6 6,0 11:04:41,0 1:14:41,0 51:37,0 =GT * 0,6911
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
7 7,0 11:07:27,0 1:17:27,0 52:42,0 =GT * 0,6805
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
8 8,0 11:10:43,0 1:20:43,0 57:03,0 =GT * 0,7068
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
9 9,0 11:19:18,0 1:29:18,0 57:28,0 =GT * 0,6435
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
10 10,0 11:17:10,0 1:27:10,0 59:40,0 =GT * 0,6845
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
dns 12,0        

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

tussenstand
Uitslag ORC3 ORC Triple Number

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
5,0 2 1 1 1
2 7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
12,0 3 4 3 2
3 4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
12,0 4 3 2 3
4 7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
18,0 1 5 6 6
5 9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
21,0 5 7 4 5
6 7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
21,0 6 6 5 4
7 8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
23,0 7 2 7 7
8 6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
34,0 9 9 8 8
9 3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
35,0 8 8 9 10
10 8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
40,0 11 10 10 9
11 1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
43,0 10 11 11 11

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 
ORC3 Race 4

Starttijd: 2017-05-06  13:30:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
1 1,0 14:30:10,0 1:00:10,0 1:06:53,0 =GT * 1,1115
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
2 2,0 14:35:48,0 1:05:48,0 1:08:00,0 =GT * 1,0334
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
3 3,0 14:31:49,0 1:01:49,0 1:08:13,0 =GT * 1,1034
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
4 4,0 14:33:59,0 1:03:59,0 1:10:14,0 =GT * 1,0977
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
5 5,0 14:35:18,0 1:05:18,0 1:10:37,0 =GT * 1,0814
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
6 6,0 14:35:00,0 1:05:00,0 1:11:07,0 =GT * 1,0940
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
7 7,0 14:36:56,0 1:06:56,0 1:11:30,0 =GT * 1,0682
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
8 8,0 14:39:45,0 1:09:45,0 1:15:00,0 =GT * 1,0753
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
9 9,0 14:44:14,0 1:14:14,0 1:18:17,0 =GT * 1,0546
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
10 10,0 14:46:30,0 1:16:30,0 1:18:19,0 =GT * 1,0237
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
11 11,0 14:43:21,0 1:13:21,0 1:18:41,0 =GT * 1,0727

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

ORC3 Race 3

Starttijd: 6-5-2017  12:25:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
1 1,0 13:07:12,0 42:12,0 46:54,0 =GT * 1,1115
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
2 2,0 13:08:20,0 43:20,0 47:49,0 =GT * 1,1034
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
3 3,0 13:11:34,0 46:34,0 48:07,0 =GT * 1,0334
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
4 4,0 13:09:48,0 44:48,0 48:27,0 =GT * 1,0814
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
5 5,0 13:09:14,0 44:14,0 48:33,0 =GT * 1,0977
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
6 6,0 13:09:57,0 44:57,0 49:11,0 =GT * 1,0940
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
7 7,0 13:13:17,0 48:17,0 51:35,0 =GT * 1,0682
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
8 8,0 13:13:17,0 48:17,0 51:55,0 =GT * 1,0753
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
9 9,0 13:18:09,0 53:09,0 54:25,0 =GT * 1,0237
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
10 10,0 13:16:44,0 51:44,0 54:33,0 =GT * 1,0546
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
11 11,0 13:16:39,0 51:39,0 55:24,0 =GT * 1,0727

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

ORC3 Race 2

Starttijd: 6-5-2017  11:20:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
1 1,0 12:03:36,0 43:36,0 41:44,0 =GT * 0,9572
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
2 2,0 12:07:30,0 47:30,0 42:39,0 =GT * 0,8980
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
3 3,0 12:04:50,0 44:50,0 42:46,0 =GT * 0,9539
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
4 4,0 12:08:40,0 48:40,0 42:51,0 =GT * 0,8805
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
5 5,0 12:06:12,0 46:12,0 43:01,0 =GT * 0,9310
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
6 6,0 12:06:05,0 46:05,0 43:36,0 =GT * 0,9461
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
7 7,0 12:06:15,0 46:15,0 43:37,0 =GT * 0,9432
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
8 8,0 12:13:28,0 53:28,0 46:46,0 =GT * 0,8748
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
9 9,0 12:09:29,0 49:29,0 46:47,0 =GT * 0,9453
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
10 10,0 12:15:38,0 55:38,0 50:12,0 =GT * 0,9023
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
11 11,0 12:14:26,0 54:26,0 50:56,0 =GT * 0,9357

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

ORC3 Race 1

Starttijd: 2017-05-06  09:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
1 1,0 10:56:24,0 1:06:24,0 1:01:49,0 =GT * 0,9310
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
2 2,0 10:55:12,0 1:05:12,0 1:02:25,0 =GT * 0,9572
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
3 3,0 11:01:35,0 1:11:35,0 1:03:02,0 =GT * 0,8805
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
4 4,0 10:56:37,0 1:06:37,0 1:03:33,0 =GT * 0,9539
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
5 5,0 10:58:19,0 1:08:19,0 1:04:26,0 =GT * 0,9432
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
6 6,0 10:58:19,0 1:08:19,0 1:04:38,0 =GT * 0,9461
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
7 7,0 11:02:58,0 1:12:58,0 1:05:31,0 =GT * 0,8980
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
8 8,0 11:07:30,0 1:17:30,0 1:07:48,0 =GT * 0,8748
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
9 9,0 11:02:46,0 1:12:46,0 1:08:47,0 =GT * 0,9453
1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
10 10,0 11:08:14,0 1:18:14,0 1:13:12,0 =GT * 0,9357
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
11 11,0 11:13:30,0 1:23:30,0 1:15:21,0 =GT * 0,9023

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

ORC3

 11  Deelnemers

Zeilno Naam
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
8631 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
 
ORC3   handicaps


 11  Deelnemers  ORC Triple Number

Zeilno Naam GPH ToT-I ToT-O   TN-L TN-M TN-H Spi
6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
644,1 0,9619 0,9592 Inshore 0,6937 0,9572 1,1115 Ja
          Offshore 0,9056 1,1853 1,3534  
4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
648,8 0,9605 0,9506 Inshore 0,7039 0,9539 1,1034 Ja
          Offshore 0,9099 1,1729 1,3177  
6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
650,3 0,9483 0,9477 Inshore 0,7068 0,9453 1,0753 Ja
          Offshore 0,9147 1,1665 1,3110  
9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
650,6 0,9480 0,9478 Inshore 0,6959 0,9432 1,0814 Ja
          Offshore 0,9060 1,1711 1,3138  
7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
656,5 0,9515 0,9414 Inshore 0,6911 0,9461 1,0977 Ja
          Offshore 0,8949 1,1618 1,3090  
8631 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX
660,4 0,9380 0,9363 Inshore 0,6845 0,9357 1,0727 Ja
          Offshore 0,8895 1,1564 1,2969  
7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
662,8 0,9416 0,9337 Inshore 0,6805 0,9310 1,0940 Ja
          Offshore 0,8792 1,1538 1,3056  
8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
679,8 0,9120 0,9055 Inshore 0,6706 0,9023 1,0546 Ja
          Offshore 0,8676 1,1186 1,2598  
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
684,0 0,9109 0,9039 Inshore 0,6558 0,8980 1,0682 Ja
          Offshore 0,8490 1,1177 1,2762  
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
696,6 0,8896 0,8881 Inshore 0,6394 0,8805 1,0334 Ja
          Offshore 0,8312 1,1003 1,2509  
3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
704,6 0,8842 0,8764 Inshore 0,6435 0,8748 1,0237 Ja
          Offshore 0,8310 1,0827 1,2229  
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl