Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
7,0 2 1 (4) 1 3
2 163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
7,0 (3) 2 1 2 2
3 172 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
9,0 1 5 2 (6) 1
4 210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
19,0 7 4 3 (dnf) 5
5 180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
21,0 4 (11) 8 5 4
6 196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
22,0 5 3 5 (dnf) 9
7 179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
26,0 9 (10) 7 3 7
8 60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
26,0 6 6 6 (dnf) 8
9 161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
27,0 (10) 8 9 4 6
10 201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
39,0 8 9 (dns) dnf 10
11 204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
42,0 11 7 (dns) dnf dns

Lemsteraken Race 5

Starttijd: 2018-05-06  12:15:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
172 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
1 1,0 13:33:16,0 1:18:16,0 1:32:18,0 =GT * 1,1794
163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
2 2,0 13:36:38,0 1:21:38,0 1:35:45,0 =GT * 1,1729
126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
3 3,0 13:37:50,0 1:22:50,0 1:38:30,0 =GT * 1,1891
180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
4 4,0 13:40:44,0 1:25:44,0 1:41:37,0 =GT * 1,1852
210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
5 5,0 13:42:00,0 1:27:00,0 1:42:59,0 =GT * 1,1837
161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
6 6,0 13:42:52,0 1:27:52,0 1:44:35,0 =GT * 1,1903
179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
7 7,0 13:47:36,0 1:32:36,0 1:46:29,0 =GT * 1,1500
60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
8 8,0 13:47:57,0 1:32:57,0 1:46:36,0 =GT * 1,1469
196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
9 9,0 13:52:07,0 1:37:07,0 1:47:52,0 =GT * 1,1107
201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
10 10,0 13:51:15,0 1:36:15,0 1:53:56,0 =GT * 1,1837
204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
dns 12,0        

Lemsteraken Race 4

Starttijd: 2018-05-06  09:35:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
1 1,0 11:05:05,0 1:30:05,0 1:47:07,0 =GT * 1,1891
163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
2 2,0 11:11:52,0 1:36:52,0 1:53:37,0 =GT * 1,1729
179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
3 3,0 11:16:09,0 1:41:09,0 1:56:19,0 =GT * 1,1500
161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
4 4,0 11:16:48,0 1:41:48,0 2:01:10,0 =GT * 1,1903
180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
5 5,0 11:17:41,0 1:42:41,0 2:01:42,0 =GT * 1,1852
172 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
6 6,0 11:21:38,0 1:46:38,0 2:05:46,0 =GT * 1,1794
60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
dnf 12,0        
210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
dnf 12,0        
201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
dnf 12,0        
204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
dnf 12,0        
196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
dnf 12,0        

 

tussenstand   Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
6,0 3 2 1
2 126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
7,0 2 1 4
3 172 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
8,0 1 5 2
4 196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
13,0 5 3 5
5 210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
14,0 7 4 3
6 60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
18,0 6 6 6
7 180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
23,0 4 11 8
8 179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
26,0 9 10 7
9 161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
27,0 10 8 9
10 201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
29,0 8 9 dns
11 204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
30,0 11 7 dns

Lemsteraken Race 3

Starttijd: 2018-05-05  14:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
1 1,0 15:33:17,0 48:17,0 57:29,0 =GT * 1,1904
172 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
2 2,0 15:32:50,0 47:50,0 57:30,0 =GT * 1,2020
210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
3 3,0 15:32:26,0 47:26,0 58:10,0 =GT * 1,2264
126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
4 4,0 15:33:51,0 48:51,0 58:26,0 =GT * 1,1963
196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
5 5,0 15:37:23,0 52:23,0 58:39,0 =GT * 1,1196
60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
6 6,0 15:37:31,0 52:31,0 1:00:01,0 =GT * 1,1428
179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
7 7,0 15:36:16,0 51:16,0 1:01:08,0 =GT * 1,1923
180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
8 8,0 15:35:07,0 50:07,0 1:01:17,0 =GT * 1,2227
161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
9 9,0 15:36:05,0 51:05,0 1:01:41,0 =GT * 1,2075
201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
dns 12,0        
204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
dns 12,0        

  Lemsteraken Race 2

Starttijd: 5-5-2018  12:35:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
1 1,0 14:17:20,0 1:42:20,0 2:02:25,0 =GT * 1,1963
163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
2 2,0 14:20:39,0 1:45:39,0 2:05:46,0 =GT * 1,1904
196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
3 3,0 14:27:33,0 1:52:33,0 2:06:01,0 =GT * 1,1196
210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
4 4,0 14:19:21,0 1:44:21,0 2:07:58,0 =GT * 1,2264
172 ErikHermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
5 5,0 14:22:43,0 1:47:43,0 2:09:29,0 =GT * 1,2020
60 ThomDijksman, Lemsteraken
Kaatje
6 6,0 14:31:32,0 1:56:32,0 2:13:10,0 =GT * 1,1428
204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
7 7,0 14:26:42,0 1:51:42,0 2:13:57,0 =GT * 1,1992
161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
8 8,0 14:27:50,0 1:52:50,0 2:16:15,0 =GT * 1,2075
201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
9 9,0 14:29:37,0 1:54:37,0 2:17:55,0 =GT * 1,2033
179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
10 10,0 14:30:46,0 1:55:46,0 2:18:02,0 =GT * 1,1923
180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
11 11,0 14:28:46,0 1:53:46,0 2:19:06,0 =GT * 1,2227

Lemsteraken Race 1

Starttijd: 5-5-2018  09:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
172 ErikHermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
1 1,0 11:36:06,0 1:46:06,0 2:05:08,0 =GT * 1,1794
126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
2 2,0 11:38:07,0 1:48:07,0 2:08:34,0 =GT * 1,1891
163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
3 3,0 11:39:58,0 1:49:58,0 2:08:59,0 =GT * 1,1729
180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
4 4,0 11:42:28,0 1:52:28,0 2:13:18,0 =GT * 1,1852
196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
5 5,0 11:50:35,0 2:00:35,0 2:13:56,0 =GT * 1,1107
60 ThomDijksman, Lemsteraken
Kaatje
6 6,0 11:47:21,0 1:57:21,0 2:14:35,0 =GT * 1,1469
210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
7 7,0 11:44:17,0 1:54:17,0 2:15:17,0 =GT * 1,1837
201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
8 8,0 11:47:18,0 1:57:18,0 2:18:51,0 =GT * 1,1837
179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
9 9,0 11:51:05,0 2:01:05,0 2:19:15,0 =GT * 1,1500
161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
10 10,0 11:47:05,0 1:57:05,0 2:19:22,0 =GT * 1,1903
204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
11 11,0 11:49:48,0 1:59:48,0 2:21:06,0 =GT * 1,1778

Lemsteraken

 11  Deelnemers

Zeilno Naam
60 ThomDijksman, Lemsteraken
Kaatje
126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
172 ErikHermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber