Uitslag ORC3 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
10.7 (3) 2 2 1 1.7 1 2 1
2 8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
14.4 1 3 1 (5) 2.4 2 3 2
3 1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
25.1 (8) 1 4 3 4.1 4 4 5
4 7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
30.4 (5) 5 5 4 4.4 3 5 4
5 7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
31.4 6 6 3 (12) 5.4 7 1 3
6 8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
44.1 2 8 7 2 7.1 5 (13) 13
7 4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
47.9 3 9 (11) 6 7.4 9 6 7
8 1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
50.6 (10) 4 8 7 7.6 8 7 9
9 8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
54.1 7 (11) 6 8 8.1 11 8 6
10 1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
64.4 (11) 7 10 9 9.4 10 9 10
11 8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
71.7 9 12 (13) 10 10.7 6 14 11
12 8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
73.9 12 10 9 (13) 10.9 13 11 8
13 7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
85.6 13 13 14 11 12.6 12 10 (dns)
14 3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
93.6 (dns) dns 12 14 13.6 dns 12 12

 

ORC3 Race 8

Starttijd: 6-5-2018  14:35:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
1 1,0 15:10:25,0 35:25,0 34:03,0 =GT * 0,9613
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
2 2,0 15:12:40,0 37:40,0 34:19,0 =GT * 0,9112
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
3 3,0 15:11:24,0 36:24,0 34:55,0 =GT * 0,9593
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
4 4,0 15:14:25,0 39:25,0 35:14,0 =GT * 0,8938
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
5 5,0 15:13:30,0 38:30,0 35:46,0 =GT * 0,9288
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
6 6,0 15:16:50,0 41:50,0 35:51,0 =GT * 0,8569
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
7 7,0 15:16:40,0 41:40,0 35:55,0 =GT * 0,8618
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
8 8,0 15:19:06,0 44:06,0 36:44,0 =GT * 0,8330
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
9 9,0 15:14:38,0 39:38,0 36:49,0 =GT * 0,9288
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
10 10,0 15:14:43,0 39:43,0 36:53,0 =GT * 0,9288
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
11 11,0 15:21:27,0 46:27,0 37:12,0 =GT * 0,8008
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
12 12,0 15:18:36,0 43:36,0 37:19,0 =GT * 0,8560
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
13 13,0 15:21:32,0 46:32,0 37:36,0 =GT * 0,8080
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
dns 15,0        
ORC3 Race 7

Starttijd: 2018-05-06  13:30:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
1 1,0 14:09:49,0 39:49,0 28:07,0 =GT * 0,7060
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
2 2,0 14:10:51,0 40:51,0 28:30,0 =GT * 0,6975
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
3 3,0 14:13:16,0 43:16,0 28:49,0 =GT * 0,6659
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
4 4,0 14:11:13,0 41:13,0 29:14,0 =GT * 0,7093
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
5 5,0 14:15:37,0 45:37,0 29:38,0 =GT * 0,6497
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
6 6,0 14:16:48,0 46:48,0 29:53,0 =GT * 0,6384
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
7 7,0 14:13:06,0 43:06,0 30:34,0 =GT * 0,7093
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
8 8,0 14:18:36,0 48:36,0 30:56,0 =GT * 0,6364
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
9 9,0 14:14:15,0 44:15,0 31:23,0 =GT * 0,7093
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
10 10,0 14:16:20,0 46:20,0 31:29,0 =GT * 0,6796
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
11 11,0 14:21:52,0 51:52,0 31:36,0 =GT * 0,6094
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
12 12,0 14:17:49,0 47:49,0 32:09,0 =GT * 0,6723
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
13 13,0 14:23:31,0 53:31,0 32:12,0 =GT * 0,6018
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
14 14,0 14:25:25,0 55:25,0 32:44,0 =GT * 0,5906
ORC3 Race 6

Starttijd: 2018-05-06  12:25:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
1 1,0 13:06:08,0 41:08,0 28:41,0 =GT * 0,6975
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
2 2,0 13:08:12,0 43:12,0 28:46,0 =GT * 0,6659
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
3 3,0 13:10:02,0 45:02,0 29:15,0 =GT * 0,6497
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
4 4,0 13:07:28,0 42:28,0 30:07,0 =GT * 0,7093
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
5 5,0 13:15:37,0 50:37,0 30:28,0 =GT * 0,6018
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
6 6,0 13:17:09,0 52:09,0 30:48,0 =GT * 0,5906
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
7 7,0 13:09:01,0 44:01,0 31:05,0 =GT * 0,7060
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
8 8,0 13:08:54,0 43:54,0 31:08,0 =GT * 0,7093
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
9 9,0 13:14:38,0 49:38,0 31:41,0 =GT * 0,6384
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
10 10,0 13:10:27,0 45:27,0 32:14,0 =GT * 0,7093
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
11 11,0 13:15:53,0 50:53,0 32:23,0 =GT * 0,6364
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
12 12,0 13:13:29,0 48:29,0 32:57,0 =GT * 0,6796
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
13 13,0 13:19:34,0 54:34,0 33:15,0 =GT * 0,6094
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
dns 15,0        
race 5 is afgebroken
Uitspraak protest commissie:
Afbreken van de wedstrijd was niet conform reglement.
Daar uitslagen niet correct kunnen worden vastgesteld heeft de protest commissie besloten
dat alle schepen over Race 5 gemiddelde punten krijgen toegekend.
Dit conform A10(a)
Zeilno Naam  Punten
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
1,7
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
2,4
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
4.9
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
4.1
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
7.1
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
10.7
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
5.4
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
7.6
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
7.4
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
9.4
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
8.1
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
12.6
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
10.9
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
13.6
Tussenstand  ORC3 ORC Triple Number

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
8,5 3.5 2 2 1
2 8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
10,0 1 3 1 5
3 1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
16,0 8 1 4 3
4 8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
19,0 2 8 7 2
5 7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
19,0 5 5 5 4
6 7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
27,0 6 6 3 12
7 1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
29,0 10 4 8 7
8 4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
29,5 3.5 9 11 6
9 8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
32,0 7 11 6 8
10 1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
37,0 11 7 10 9
11 8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
44,0 9 12 13 10
12 8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
44,0 12 10 9 13
13 7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
51,0 13 13 14 11
14 3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
56,0 dns dns 12 14
ORC3 Race 4

Starttijd: 5-5-2018  14:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
1 1,0 15:44:48,0 54:48,0 1:01:02,0 =GT * 1,1136
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
2 2,0 15:59:58,0 1:09:58,0 1:02:38,0 =GT * 0,8953
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
3 3,0 15:49:32,0 59:32,0 1:02:47,0 =GT * 1,0547
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
4 4,0 15:50:46,0 1:00:46,0 1:02:55,0 =GT * 1,0355
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
5 5,0 15:49:15,0 59:15,0 1:03:27,0 =GT * 1,0708
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
6 6,0 15:55:35,0 1:05:35,0 1:03:50,0 =GT * 0,9733
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
7 7,0 15:51:06,0 1:01:06,0 1:04:27,0 =GT * 1,0547
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
8 8,0 15:56:34,0 1:06:34,0 1:04:33,0 =GT * 0,9698
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
9 9,0 15:52:41,0 1:02:41,0 1:06:07,0 =GT * 1,0547
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
10 10,0 16:02:52,0 1:12:52,0 1:06:15,0 =GT * 0,9093
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
11 11,0 15:51:24,0 1:01:24,0 1:06:31,0 =GT * 1,0834
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
12 12,0 15:50:35,0 1:00:35,0 1:06:33,0 =GT * 1,0985
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
13 13,0 15:59:01,0 1:09:01,0 1:07:04,0 =GT * 0,9717
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
14 14,0 15:59:34,0 1:09:34,0 1:08:00,0 =GT * 0,9774
ORC3 Race 3

Starttijd: 5-5-2018  13:20:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
1 1,0 14:21:17,0 1:01:17,0 55:50,0 =GT * 0,9112
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
2 2,0 14:18:35,0 58:35,0 56:19,0 =GT * 0,9613
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
3 3,0 14:19:11,0 59:11,0 56:46,0 =GT * 0,9593
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
4 4,0 14:21:10,0 1:01:10,0 56:49,0 =GT * 0,9288
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
5 5,0 14:24:15,0 1:04:15,0 57:26,0 =GT * 0,8938
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
6 6,0 14:27:09,0 1:07:09,0 57:32,0 =GT * 0,8569
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
7 7,0 14:31:35,0 1:11:35,0 57:50,0 =GT * 0,8080
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
8 8,0 14:22:25,0 1:02:25,0 57:58,0 =GT * 0,9288
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
9 9,0 14:29:47,0 1:09:47,0 58:08,0 =GT * 0,8330
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
10 10,0 14:23:18,0 1:03:18,0 58:48,0 =GT * 0,9288
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
11 11,0 14:29:26,0 1:09:26,0 59:50,0 =GT * 0,8618
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
12 12,0 14:29:56,0 1:09:56,0 59:52,0 =GT * 0,8560
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
13 13,0 14:35:19,0 1:15:19,0 1:00:19,0 =GT * 0,8008
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
14 14,0 14:24:55,0 1:04:55,0 1:00:43,0 =GT * 0,9352
ORC3 Race 2

Starttijd: 5-5-2018  11:40:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
1 1,0 12:44:52,0 1:04:52,0 1:00:15,0 =GT * 0,9288
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
2 2,0 12:43:25,0 1:03:25,0 1:00:58,0 =GT * 0,9613
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
3 3,0 12:47:47,0 1:07:47,0 1:01:46,0 =GT * 0,9112
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
4 4,0 12:47:00,0 1:07:00,0 1:02:14,0 =GT * 0,9288
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
5 5,0 12:49:41,0 1:09:41,0 1:02:17,0 =GT * 0,8938
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
6 6,0 12:45:27,0 1:05:27,0 1:02:47,0 =GT * 0,9593
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
7 7,0 12:48:00,0 1:08:00,0 1:03:10,0 =GT * 0,9288
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
8 8,0 12:58:43,0 1:18:43,0 1:03:36,0 =GT * 0,8080
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
9 9,0 12:54:38,0 1:14:38,0 1:04:19,0 =GT * 0,8618
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
10 10,0 12:57:20,0 1:17:20,0 1:04:25,0 =GT * 0,8330
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
11 11,0 12:55:37,0 1:15:37,0 1:04:48,0 =GT * 0,8569
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
12 12,0 13:01:33,0 1:21:33,0 1:05:18,0 =GT * 0,8008
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
13 13,0 12:52:06,0 1:12:06,0 1:07:26,0 =GT * 0,9352
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
dns 15,0        
ORC3 Race 1

Starttijd: 2018-05-05  10:00:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
1 1,0 11:17:32,0 1:17:32,0 51:38,0 =GT * 0,6659
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
2 2,0 11:26:59,0 1:26:59,0 52:21,0 =GT * 0,6018
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
3 3,5 11:22:24,0 1:22:24,0 52:36,0 =GT * 0,6384
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
3 3,5 11:15:25,0 1:15:25,0 52:36,0 =GT * 0,6975
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
5 5,0 11:21:12,0 1:21:12,0 52:45,0 =GT * 0,6497
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
6 6,0 11:15:01,0 1:15:01,0 52:58,0 =GT * 0,7060
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
7 7,0 11:23:37,0 1:23:37,0 53:13,0 =GT * 0,6364
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
8 8,0 11:15:33,0 1:15:33,0 53:35,0 =GT * 0,7093
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
9 9,0 11:31:46,0 1:31:46,0 54:12,0 =GT * 0,5906
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
10 10,0 11:16:47,0 1:16:47,0 54:28,0 =GT * 0,7093
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
11 11,0 11:17:59,0 1:17:59,0 55:19,0 =GT * 0,7093
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
12 12,0 11:32:10,0 1:32:10,0 56:10,0 =GT * 0,6094
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
13 13,0 11:23:31,0 1:23:31,0 56:45,0 =GT * 0,6796
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
dns 15,0        
ORC3

 14  Deelnemers

Zeilno Naam
1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2018, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl