Uitslag ORC2 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
12,0 2 1 2 (3) 3 1 2 1
2 ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
16,0 3 2 3 2 2 2 (4) 2
3 ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
26,0 (5) 4 5 4 4 3 3 3
4 ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
27,0 4 6 7 (dns) 1 4 1 4
5 ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
33,0 1 3 1 1 (dns) dns dns dns
6 ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
35,0 (6) 5 4 5 6 5 5 5
7 ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
42,0 (7) 7 6 6 5 6 6 6
8 ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
63,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

ORC2 Race 8

Starttijd: 6-5-2018  14:40:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
1 1,0 15:14:29,0 34:29,0 34:35,0 =GT * 1,0030
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
2 2,0 15:15:14,0 35:14,0 34:55,0 =GT * 0,9912
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
3 3,0 15:13:13,0 33:13,0 34:57,0 =GT * 1,0521
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
4 4,0 15:15:08,0 35:08,0 35:33,0 =GT * 1,0118
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
5 5,0 15:16:19,0 36:19,0 36:27,0 =GT * 1,0036
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
6 6,0 15:15:30,0 35:30,0 37:20,0 =GT * 1,0516
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
dns 9,0        

ORC2 Race 7

Starttijd: 2018-07-06  13:35:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
1 1,0 14:13:53,0 38:53,0 29:01,0 =GT * 0,7461
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
2 2,0 14:14:20,0 39:20,0 29:20,0 =GT * 0,7458
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
3 3,0 14:13:05,0 38:05,0 29:39,0 =GT * 0,7787
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
4 4,0 14:15:44,0 40:44,0 29:50,0 =GT * 0,7323
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
5 5,0 14:17:20,0 42:20,0 30:56,0 =GT * 0,7309
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
6 6,0 14:16:25,0 41:25,0 31:55,0 =GT * 0,7705
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
dns 9,0        

ORC2 Race 6

Starttijd: 2018-05-06  12:30:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
1 1,0 13:08:28,0 38:28,0 28:41,0 =GT * 0,7458
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
2 2,0 13:09:49,0 39:49,0 29:09,0 =GT * 0,7323
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
3 3,0 13:07:36,0 37:36,0 29:17,0 =GT * 0,7787
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
4 4,0 13:10:06,0 40:06,0 29:55,0 =GT * 0,7461
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
5 5,0 13:11:44,0 41:44,0 30:30,0 =GT * 0,7309
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
6 6,0 13:10:29,0 40:29,0 31:12,0 =GT * 0,7705
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
dns 9,0        

   ORC2 Race 5

Starttijd: 2018-05-06  09:55:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
1 1,0 11:16:16,0 1:21:16,0 1:00:38,0 =GT * 0,7461
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
2 2,0 11:17:50,0 1:22:50,0 1:00:40,0 =GT * 0,7323
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
3 3,0 11:16:52,0 1:21:52,0 1:01:03,0 =GT * 0,7458
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
4 4,0 11:13:43,0 1:18:43,0 1:01:18,0 =GT * 0,7787
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
5 5,0 11:21:30,0 1:26:30,0 1:06:39,0 =GT * 0,7705
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
6 6,0 11:31:16,0 1:36:16,0 1:10:22,0 =GT * 0,7309
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
dns 9,0        

                                                             Tussenstand    ORC2 ORC Triple Number

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
6,0 1 3 1 1
2 ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
8,0 2 1 2 3
3 ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
10,0 3 2 3 2
4 ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
18,0 5 4 5 4
5 ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
20,0 6 5 4 5
6 ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
26,0 4 6 7 dns
7 ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
26,0 7 7 6 6
8 ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
36,0 dns dns dns dns

ORC2 Race 4

Starttijd: 5-5-2018  14:55:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-H 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
1 1,0 15:47:14,0 52:14,0 1:01:21,0 =GT * 1,1745
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
2 2,0 15:49:07,0 54:07,0 1:01:28,0 =GT * 1,1358
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
3 3,0 15:49:00,0 54:00,0 1:01:50,0 =GT * 1,1451
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
4 4,0 15:47:13,0 52:13,0 1:02:57,0 =GT * 1,2054
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
5 5,0 15:49:36,0 54:36,0 1:03:55,0 =GT * 1,1705
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
6 6,0 15:49:59,0 54:59,0 1:07:02,0 =GT * 1,2191
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
dns 9,0        

ORC2 Race 3

Starttijd: 5-5-2018  13:25:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
1 1,0 14:17:34,0 52:34,0 53:36,0 =GT * 1,0197
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
2 2,0 14:20:01,0 55:01,0 55:11,0 =GT * 1,0030
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
3 3,0 14:21:32,0 56:32,0 56:02,0 =GT * 0,9912
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
4 4,0 14:21:19,0 56:19,0 56:31,0 =GT * 1,0036
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
5 5,0 14:19:14,0 54:14,0 57:04,0 =GT * 1,0521
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
6 6,0 14:21:01,0 56:01,0 58:54,0 =GT * 1,0516
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
7 7,0 14:24:11,0 59:11,0 59:53,0 =GT * 1,0118
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        

ORC2 Race 2

Starttijd: 5-5-2018  11:50:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
1 1,0 12:51:04,0 1:01:04,0 1:01:15,0 =GT * 1,0030
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
2 2,0 12:52:33,0 1:02:33,0 1:02:00,0 =GT * 0,9912
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
3 3,0 12:50:58,0 1:00:58,0 1:02:10,0 =GT * 1,0197
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
4 4,0 12:50:56,0 1:00:56,0 1:04:06,0 =GT * 1,0521
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
5 5,0 12:54:20,0 1:04:20,0 1:04:34,0 =GT * 1,0036
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
6 6,0 12:54:39,0 1:04:39,0 1:05:25,0 =GT * 1,0118
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
7 7,0 12:54:51,0 1:04:51,0 1:08:12,0 =GT * 1,0516
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        

ORC2 Race 1

Starttijd: 2018-05-05  10:05:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
1 1,0 11:11:55,0 1:06:55,0 49:52,0 =GT * 0,7452
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
2 2,0 11:14:15,0 1:09:15,0 51:39,0 =GT * 0,7458
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
3 3,0 11:15:50,0 1:10:50,0 51:52,0 =GT * 0,7323
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
4 4,0 11:16:50,0 1:11:50,0 53:36,0 =GT * 0,7461
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
5 5,0 11:14:30,0 1:09:30,0 54:07,0 =GT * 0,7787
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
6 6,0 11:20:32,0 1:15:32,0 55:12,0 =GT * 0,7309
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
7 7,0 11:17:06,0 1:12:06,0 55:33,0 =GT * 0,7705
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
dns 9,0        

ORC2

 8  Deelnemers

Zeilno Naam
ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur