Einduitslag winterwedstrijden 2018-2019

No Naam Punten 1 2 3 4
1 Joop van Rijn, Sun Fast 36
Quinto
7,0 1 1 4 1
2 Ben Meijer, Dehler 36
Grote Gemene Deler
16,0 7 4 2 3
3 Karim Kat, Eughetene 24
Mantissa
24,0 4 3 6 11
4 Hans Knapper, Nickelson 1/2 ton
Rosamar
28,0 5 7 8 8
5 Alex Brouwer, Pion (OOD)
Ponziani
44,0 dnc 2 dns 2
6 Max Molenaar, Fox 22
Swingend Jetje
45,0 dnc dnc 1 4
7 Rob de Vries, Zeegrundel
Cadans
48,0 dnf 5 3 dns
8 Thijs van Sommeren, Etap
Maria Tessel
49,0 dnc 11 5 13
9 Annemiek Wijnbergh, Brabant 2
Facet
53,0 dnc 8 dns 5
10 Gerard van Arum, Sweden Yachts 42
MaryJo
53,0 dnc 6 7 dns
11 Evert Nieuwenhuis, Taling 33
Galatea
56,0 dnc 9 dnf 7
12 Henk van Uchelen, Westerly 32
Zwerver
58,0 6 dns dns 12
13 M. van der Kwast, Sunfast 37
Marlene
62,0 2 dns dns dns
14 Frank van Koten, Bris de Mer
Feniks
63,0 3 dns dns dns
15 Michel Veldkamp, SW
Eeve
66,0 dnc dnc dnc 6
16 Sanne, Eugethene
Aqua rage
68,0 8 dns dns dns
17 SWwinter
Scaramouche
69,0 dnc dnc dnc 9
18 Jan Leerling, SWwinter
Nipper
70,0 dnc dnc dnc 10
19 Henk Witvoet, sunfast 36
Secondo
70,0 dnc 10 dns dns

Uitslag per wedstrijddag

3 februari 2019

SWwinter - Veld 02 Race 3
Starttijd: 2019-02-03 12:05:00,0 SW factor

168 Max Molenaar, Fox 22Swingend Jetje 1 1,0 14:48:59,0 2:43:59,0 1:57:07,9
7653 Ben Meijer, Grote Gemene Deler 2 2,0 13:54:22,0 1:49:22,0 2:14:11,5 17:03,7
120 Rob de Vries, ZeegrundelCadans 3 3,0 15:29:34,0 3:24:34,0 2:16:22,7 19:14,8
7854 Joop van Rijn, Sun Fast 36Quinto 4 4,0 14:00:54,0 1:55:54,0 2:17:09,6 20:01,7
9012 Thijs van Sommeren, EtapMaria Tessel 5 5,0 14:49:20,0 2:44:20,0 2:19:51,5 22:43,6
8559 Karim Kat, Eughetene 24Mantissa 6 6,0 14:34:16,0 2:29:16,0 2:23:23,3 26:15,4
777 Gerard van Arum, Sweden MaryJo 7 7,0 14:12:00,0 2:07:00,0 2:30:17,8 33:09,9
5118 Hans Knapper, Nickelson Rosamar 8 8,0 14:33:20,0 2:28:20,0 2:32:08,2 35:00,3
SWwinter 33 Evert Nieuwenhuis, Taling 33Galatea dnf 17,0

6 januari 2019

SWwinter - Veld 02 Race 2

Starttijd: 2019-01-06  12:05:00,0        SW factor 

 

 

 

 

Finish

Gezeilde

Gecorr.

 

Zeilno

Naam

 

 

Tijd

Tijd

Tijd.

Formule

SWwinter 7854

Joop van Rijn, Sun Fast 36
Quinto

1

1,0

13:55:08,0

1:50:08,0

2:10:20,1

=GT * 100 / 84,5

SWwinter 2146

Alex Brouwer, Pion (OOD)
Ponziani

2

2,0

14:10:30,0

2:05:30,0

2:11:24,8

=GT * 100 / 95,5

SWwinter 8559

Karim Kat, Eughetene 24
Mantissa

3

3,0

14:22:56,0

2:17:56,0

2:12:30,1

=GT * 100 / 104,1

SWwinter 7653

Ben Meijer, Dehler 36
Grote Gemene Deler

4

4,0

13:55:06,0

1:50:06,0

2:15:05,5

=GT * 100 / 81,5

SWwinter 120

Rob de Vries, Zeegrundel
Cadans

5

5,0

15:33:24,0

3:28:24,0

2:18:56,0

=GT * 100 / 150,0

SWwinter 777

Gerard van Arum, Sweden Yachts 42
MaryJo

6

6,0

14:02:59,0

1:57:59,0

2:19:37,5

=GT * 100 / 84,5

SWwinter 5118

Hans Knapper, Nickelson 1/2 ton
Rosamar

7

7,0

14:23:05,0

2:18:05,0

2:21:37,4

=GT * 100 / 97,5

SWwinter 17

Annemiek Wijnbergh, Brabant 2
Facet

8

8,0

14:28:44,0

2:23:44,0

2:22:18,6

=GT * 100 / 101,0

SWwinter 33

Evert Nieuwenhuis, Taling 33
Galatea

9

9,0

14:44:00,0

2:39:00,0

2:25:52,3

=GT * 100 / 109,0

SWwinter 8163

Henk Witvoet, sunfast 36
Secondo

10

10,0

14:11:30,0

2:06:30,0

2:27:05,6

=GT * 100 / 86,0

SWwinter 9012

Thijs van Sommeren, Etap
Maria Tessel

11

11,0

15:47:40,0

3:42:40,0

3:09:30,2

=GT * 100 / 117,5 


 

14-10-2018

Onder zomerse omstandigheden werd de eerste winterwedstrijd gevaren.
Een aantal botenhad afgezegd en daar hadden ze achteraf spijt van want het was een heerlijke warme wind en een schitterende zonnige dag. Toch nog 9 boten aan de start waarvan er 8 binnen 20 minuten van elkaar ( op handicap ) finishten. Helaas brak de Cadans zijn zwaard en moest daarom de strijd staken.

Uitslag : 

SWwinter - Veld 02 Race 1 

Starttijd: 2018-10-14  12:00:00,0        SW factor 

 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
SWwinter 7854 Joop van Rijn 1 1,0 14:07:38,0 2:07:38,0 2:31:02,7 =GT * 100 / 84,5
sw 8519 M. van der Kwast 2 2,0 14:09:15,0 2:09:15,0 2:32:57,5 =GT * 100 / 84,5
SWwinter 8441 Frank van Koten 3 3,0 14:28:28,0 2:28:28,0 2:34:39,2 =GT * 100 / 96,0
SWwinter 8559 Karim Kat 4 4,0 14:45:18,0 2:45:18,0 2:38:47,4 =GT * 100 / 104,1
SWwinter 5118 Hans Knapper 5 5,0 14:37:45,0 2:37:45,0 2:41:47,7 =GT * 100 / 97,5
SWwinter 3 Henk van Uchelen 6 6,0 14:42:54,0 2:42:54,0 2:47:04,6 =GT * 100 / 97,5
SWwinter 7653 Edward Norg 7 7,0 14:17:28,0 2:17:28,0 2:49:42,7 =GT * 100 / 81,0
sw 77777 Sanne 8 8,0 15:01:50,0 3:01:50,0 2:51:32,5 =GT * 100 / 106,0
SWwinter 120 Rob de Vries dnf 10,0