Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen

Dé jachthaven van Amsterdam
Durgerdammerdijk 116A. Havenmeester
 06 5162 8873, marifoon #31.

banner-ytoren

Zeilvereniging Het Y

Y-Torenrace 2022 definitieve uitslagen.

 

Uitslag: Lemsteraken ORC Triple Number
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
Nr Zeilnr Naam Bootnaam Punten 1 2 3 4 5 6
1 ZA 1 Erik Hermans ZA 1 - DE JAGER 11 1 (3) 3 1 3 3
2 VA 60 Thom Dijksman Kaatje 11,5 4 (5) 2 2 1 2
3 VA 210 Wouter de Graaf Warber 14,5 (6) 6 1 5 1 1
4 VA 163 Erik Pluimers Maasvogel 17 3 2 4 4 4 (5)
5 VA 180 Sacha Emmerik Grote Jager 18 2 4 (dns) 3 5 4
6 VA 208 Enno Romkema Fleanende Ingel 25 5 1 5 (dnf) dnc dnc
ZW Zeilwedstrijden programma, 5.02.09.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL

Zeilvereniging Het Y

Klasse: ORC2-3 ORC Triple Number

Y-Torenrace 2022

Nr Zeilnr Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
Totaal: 8
1
NED
9199
Bob Jansen
9
1
1
(2)
2
1
1
2
1
2
NED
7251
Siep Hiemstra
13
4
(5)
1
1
2
2
1
2
3
IRL
3660
Boris de Hingh
25
2
3
3
3
(5)
4
5
5
4
NED
8927
Edwin de Koning
26
(6)
2
4
4
4
5
3
4
5
(+1)
NED
9102
Ubbo Neisingh
32
(7)
7
6
6
3
3
4
3
6
(-1)
NED
9140
Ronald Lettenmeijer
34
3
4
4
5
(6)
6
6
6
7
NED
7891
Hein Nanninga
51
5
6
8
8
7
8
(dnc)
dnc
8
NED
8277
Klaas jan Kroon
52
8
8
7
7
8
7
7
(dnc)
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW-Scoring 5.02.09.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Publicatiedatum: 08-05-2022 16:52
Info: www.zw-scoring.nl

Zeilvereniging Het Y

Klasse: ORC4 ORC Triple Number

Y-Torenrace 2022

Nr Zeilnr Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
Totaal: 11
1
NED
7756
Ben Hoefsloot
10
1
3
(6)
1
1
1
2
1
2
NED
3247
Bart Snel
18
6
(7)
2
2
2
3
1
2
3
NED
2876
Hylke Steensma
23
5
2
1
3
(6)
4
5
3
4
NED
1996
Geert Nell
26
2
(5)
5
4
4
2
4
5
5
NED
3161
Aart Simons
29
3
1
4
5
(7)
6
3
7
6
NED
314
Nik Petersen
39
4
6
3
6
5
7
(8)
8
7
(+1)
NED
8493
Sebastiaan van Vliet
46
7
4
7
7
(9)
8
9
4
8
(-1)
NED
8864
André Vink
50
8
8
(9)
8
3
9
5
9
9
(+1)
NED
6
Twirre Bogaard
62
(dnc)
dnc
dnc
dnc
8
5
7
6
10
(-1)
NED
2284
Martine Mooij-morriën
65
9
9
8
9
10
10
10
(dnc)
11
NED
3925
Alexander Cooke
84
(dnc)
dnc
dnc
dnc
dnc
dnc
dnc
dnc
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW-Scoring 5.02.09.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Publicatiedatum: 08-05-2022 16:31
Info: www.zw-scoring.nl

Zeilvereniging Het Y

Klasse: SW SW factor

Y-Torenrace 2022

Nr Zeilnr Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
Totaal: 4
1
NED
2012
Michael Brouwer
7
1
1
(2)
1
1
1
1
1
2
NED
2965
Remi De groot
13
(2)
2
1
2
2
2
2
2
3
NED
0
Tije de Jong
21
(3)
3
3
3
3
3
3
3
4
NED
5047
Arjan van Ommen
28
(4)
4
4
4
4
4
4
4
Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
 
ZW-Scoring 5.02.09.00
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Publicatiedatum: 08-05-2022 16:31
Info: www.zw-scoring.nl
2022

Voorlopige uitslagen inclusief formules 7 mei 2022:

Gepubliceerd: 7-5-2022 17:20

Lemsteraken:

Race 1-3

Race 4-6

ORC2-3:

Race 1-4

Race 5-8

ORC4:

Race 1-4

Race 5-8

SW:

Race 1-4

Race 5-8

 
2019

Uitslag LemsterAken ORC Triple Number 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 1 ZA 1 - De Jager
Erik Hermans, LemsterAken
6,0 1 1 (5) 1 1 2
2 163 Maasvogel
Erik Pluimers, LemsterAken
8,0 2 (7) 1 2 2 1
3 180 Grote
Sacha Emmerik, LemsterAken
17,0 3 2 3 4 (5) 5
4 60 Kaatje
Thom Dijksman, LemsterAken
18,0 (7) 3 6 3 3 3
5 193 Papegaai
Alfred Tulp, LemsterAken
19,0 (dns) 4 2 5 4 4
6 161 IJsvogel
Sander den Hartog, LemsterAken
27,0 6 5 4 6 (7) 6
7 208 Fleanende Ingel
Enno Romkema, LemsterAken
30,0 4 6 (7) 7 6 7
8 201 UQ32/Olle Grieze
Frits Strating, LemsterAken
45,0 5 (dns) dns dns dns dns
9 179 Brut
Tom van Rijn, LemsterAken
50,0 (dns) dns dns dns dns dns

 

 

Uitslag ORC1 ORC Triple Number

No Zeilno Naam Punten 5 6 7 8
1 7983 XoGood
Erwin Goede, X-43
4,0 1 1 1 1

 

 

 

Uitslag ORC2 ORC Triple Number 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ORC2 7604 FunX
Bob Jansen, X-362 sport
9.0 1 2 1 (3) 1 2 1 1
2 ORC2 GBR 362 X-362 Sport
Michiel Dorsman, X-362 Sport
12.0 (4) 1 3 1 2 1 2 2
3 ORC2 3970 The Fox
Victor Lendering, X-412
27.5 (8) 5 5 4 4 3 3 3
4 ORC2 8519 Marlene
Michiel Van der Kwast, Sun Fast 37
35.5 5 4 (dns) dns 3 6 4 3
5 ORC2 90 SiX-Pack
Marcel Kruger, X-35
36.0 6 6 4 (dns) 6 4 5 5
6 ORC2 1 Mango
Ruud Kapteijn, IMX38
42.0 3 3 (dns) dns 5 5 6 dns
7 ORC2 34983 DECATUR
Gebroeders De Zeeuw, Archambault A35
46.0 2 (dns) 2 2 dns dns dns dns
8 ORC2 9035 Sunshine
ronald giethoorn, Salona 35
63.0 (dns) dns dns dns 7 dnf dns 6
9 ORC1 7983 XoGood
Erwin Goede, X-43
67.0 7 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc

 

Uitslag ORC3 ORC Triple Number 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ORC3 8927 Alligator for ever
Edwin de Koning, JPK 960
9.0 2 1 1 1 1 2 1 (3)
2 ORC3 7251 WHITE HAWK
Sybout Hiemstra, First 31.7x1.48
16.0 3 3 3 2 3 1 (4) 1
3 ORC3 4994 Numero Uno
Rob Schutte, GRAND SOLEIL 34.1
26.0 1 (dns) 2 dns 2 3 3 4
4 ORC3 7296 Lalli
Kai St�bane, ELAN 320 S MODIF.
29.0 6 2 5 3 (7) 6 5 2
5 ORC3 8493 Coppelia
Sebastiaan Van vliet, Jeaneau Rush 32
34.0 (7) 5 4 4 4 5 7 5
6 ORC3 5415 Zoeff
Eric jan de Boer, F & F 65 STD
41.0 5 7 (dns) dns 5 4 2 7
7 ORC3 6791 DickeBank
Wolfgang Doczyck, VICTOIRE 1200
52.0 8 6 (dns) dns 8 7 6 6
8 ORC2 NED 7608 Basta!
Henri Grootkarzijn, ORC2
58.0 4 4 (dnf) dns 6 dnc dnc dnc
9 ORC3 1360 Jabbadabbadoe
ZV Het Y, ORC3
77.0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
9 ORC3 8789 Kolibri 6.5
Pim Van den Brink, Kolibri 6.5
77.0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

 

Uitslag Etchells 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 902 Masquerade
MQ van Apeldoorn, Etchells
7,5 2 1 2 2
2 1068 El Toro
Mark Leek, Etchells
9,0 1 dnf 1 1
3 962 Ragtime
Jos van Vliet, Etchells
12,5 2 2 4 4
4 1172 Icing on the Cake
Jaap Maarse, Etchells
18,0 4 dnf 5 3
5 987 Bedrock
Sjoerd-Ynte Faber, Etchells
20,0 5 dnf 3 dns

 

Uitslag 1/4tonklas ORC Triple Number 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 7756 furie
ben Hoefsloot, Sprinta
7,0 1 1 1 1 1 1 1 (2)
2 3247 Second Wave
Bart Snel, ROBBER 3E
14,0 3 (4) 2 2 2 2 2 1
3 8430 Endeavour
Ruud Westerbeek, -
24,0 (6) 3 4 3 4 4 3 3
4 2696 SPOOM
Leo Loman, Waarschip 1/4 x1.5
29,0 2 5 3 4 3 3 (dns) dns
5 8559 Mantissa
Karim Kat, 1/4tonklas
41,0 4 (dns) dns dns 6 5 4 4
6 5328 Black Pearl
Hylke Steensma, Extra Paulette
48,0 5 2 (dns) dns 5 dns dns dns
7 1234 Blue Ocean
Femke Braaksma, Oceaan 25 *1.35
53,0 (dns) 6 dns dns dns 6 5 dns
8 8946 Wolk
Steven Stoffers, Mallard Start 7
63,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns

 

 

 

 

 
2018
Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number  

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd   

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 126 Wim van Rootselaar, Lemsteraken
Danielle
7,0 2 1 (4) 1 3
2 163 Erik Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
7,0 (3) 2 1 2 2
3 172 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
9,0 1 5 2 (6) 1
4 210 Gerrit Verwelius, Lemsteraken
Warber
19,0 7 4 3 (dnf) 5
5 180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
21,0 4 (11) 8 5 4
6 196 Daniel Hansen, Lemsteraken
Zonnewind
22,0 5 3 5 (dnf) 9
7 179 Tom van Rijn, Lemsteraken
Brut
26,0 9 (10) 7 3 7
8 60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
26,0 6 6 6 (dnf) 8
9 161 Sander den Hartog, Lemsteraken
IJsvogel
27,0 (10) 8 9 4 6
10 201 Frits Strating, Lemsteraken
UQ32 / Olle Grieze
39,0 8 9 (dns) dnf 10
11 204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4 Iduna
42,0 11 7 (dns) dnf dns

Uitslag ORC2 ORC Triple Number  

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd  

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 ORC2 NED 7604 Bob Jansen, X-362 sport
FunX
12,0 2 1 2 (3) 3 1 2 1
2 ORC2 NED 8834 Paul Gladdines, Dehler 34 2016
INsails
16,0 3 2 3 2 2 2 (4) 2
3 ORC2 GBR 621 Roland Berends, Corby 36
Ondeugd
26,0 (5) 4 5 4 4 3 3 3
4 ORC2 NED 7472 Nick Zondervan, J-109
Team Heiner 4
27,0 4 6 7 (dns) 1 4 1 4
5 ORC2 FRA 34983 Arjen de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
33,0 1 3 1 1 (dns) dns dns dns
6 ORC2 NED 3970 Victor Lendering, X-412
THE FOX
35,0 (6) 5 4 5 6 5 5 5
7 ORC1 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
42,0 (7) 7 6 6 5 6 6 6
8 ORC2 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
63,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
 
Uitslag ORC3 ORC Triple Number  

Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd  

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 8927 Edwin de Koning, JPK 960
Aligator for ever
12,5 3 2 2 1 (5) 1 2 1
2 8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
17,0 1 3 1 5 (8) 2 3 2
3 1137 Nick Elsink, J-80 OD
J'Zuster
25,0 (8) 1 4 3 4 4 4 5
4 7895 Tessa / Ilya van Marle, SJ 320
LUCIFER
29,0 6 6 3 (12) 3 7 1 3
5 7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
31,0 5 5 5 4 (7) 3 5 4
6 1134 Stephan van Denderen, J-80 OD
Jolokia
44,0 (10) 4 8 7 1 8 7 9
7 4501 Jeroen Hoogeveen, J-24
Scheurijzer
46,5 3 9 (11) 6 6 9 6 7
8 8789 Pim van den Brink, Kolibri 6.5
Kolibri 6.5
50,0 2 8 7 2 (dnf) 5 13 13
9 1256 Bart de Rooij, J-80 OD
Jive-1
57,0 (11) 7 10 9 2 10 9 10
10 8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
57,0 7 11 6 8 (dnf) 11 8 6
11 8946 Steven Stoffers, Mallard Start 7
Wolk
75,0 9 12 13 10 (dnf) 6 14 11
12 8382 Raoul Godthelp, Pion
Zahir
76,0 12 10 9 13 (dnf) 13 11 8
13 7891 Hein Nanninga, First 31.7
Quintessens
82,0 13 13 14 11 9 12 10 (dns)
14 3264 SB20 ONE DESIGN
Esbee
95,0 (dns) dns 12 14 dnf dns 12 12
 

 

 
2017
Uitslag Etchells

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 NED 954 Casparus Vlasblom, Etchells
Conjurer
9,0 2 2 2 (dns) 1 1 1
2 NED 844 JaapMaarse, Etchells
Pesce Spada
11,0 1 1 1 (ret) 2 3 3
3 NED 902 Otte van Apeldoorn, Etchells
Masquerade
19,0 3 (5) 3 1 4 4 4
4 NED 987 Sjoerd-ynteFaber, Etchells
Bedrock
24,0 4 (dnf) 6 ret 3 2 2
5 NED 1068 MarkLeek, Etchells
El Toro
27,0 5 3 4 (ret) 5 5 5
6 GBR 962 JosvanVliet, Etchells
Ragtime
29,0 (6) 4 5 2 6 6 6
 
Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 172 ErikHermans, Lemsteraken
ZA 1 - De Jager
7,0 1 1 (3) 3 2
2 102 TomvanRijn, Lemsteraken
Rozemarijn
11,0 4 (5) 5 1 1
3 210 GerritVerwelius, Lemsteraken
Warber
12,0 3 2 1 6 (dnf)
4 163 ErikPluimers, Lemsteraken
Maasvogel
12,0 2 (4) 4 2 4
5 91 Ruud van Hilst, Lemsteraken
Wadwaai
12,0 (7) 3 2 4 3
6 180 SachaEmmerik, Lemsteraken
De Grote Jager
22,0 (6) 6 6 5 5
7 60 ThomDijksman, Lemsteraken
Kaatje
25,0 5 (7) 7 7 6
 

Uitslag ORC1 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 6567 HansKeverling Buisman, Grand Soleil 40
Grand Slam
7,0 (2) 1 1 1 1 1 1 1
2 8434 RimmerStumpel, Salona 41
Pelgrim
13,0 1 (2) 2 2 2 2 2 2
 

Uitslag ORC2 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 NED 8436 DennisHennevanger, Saffier 36
Saffier Nitro
9,0 1 (5) 1 1 3 1 1 1
2 NED 7472 LennardBal, J-109
Team Heiner 4
28,0 5 1 (7) 7 6 3 4 2
3 GER 7108 ManfredFranken, ORC3
Freizheit
31,0 6 2 4 2 5 4 8 (9)
4 NED 90 MarcelKruger, X-35
SiX-Pack Ned 7930
32,0 7 (8) 5 8 1 6 2 3
5 NED 6859 AbPasman, Dehler 36
Sunshine 4
32,0 2 (ret) 8 3 4 5 3 7
6 GBR 362 MichelDorsman, X-362 Sport
Extra Djinn
32,0 3 4 6 (9) 7 2 5 5
7 NED 5777 Mark Walraven, X-412 MK II
ONYX
37,5 4 6 (11) 6 2 9 6 4
8 NED 7604 BobJansen, X-362 sport
FunX
45,5 (11) 9 2 5 10 7 6 6
9 NED 7653 EdwardNorg, Dehler 36
Grote Gemene Deler
60,0 (10) 7 9 10 9 8 9 8
10 NED 333 Henk Huisman, XP 33
Xposure
64,0 12 3 3 4 (dns) dns dns dns
11 NED 7300 Stefan't hart, First 40.7x1.90
Sirena
68,5 8 10 12 (dns) 8 10 10 10
12 NED 7006 MennoKoen, J-109
Maatskip J
85,5 8 11 10 (dns) dns dns dns dns
13 FRA 34983 Gebr de Zeeuw, Archambault A35
Decatur
98,0 (dns) dns dns dns dns dns dns dns
 

Uitslag ORC3 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 6252 Roland Berends, Mount Gay 30
DE ONDEUGD
8,0 2 1 1 1 1 1 1 (4)
2 4994 RobSchutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
19,0 (4) 3 2 3 2 4 2 3
3 7251 SyboutHiemstra, First 31.7x1.48
WHITE HAWK
23,0 3 4 3 2 3 3 5 (6)
4 9477 Erik-Groot, J-97
Jaybreak
30,0 5 7 4 5 4 2 3 (dns)
5 7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
33,0 1 5 6 6 (7) 7 7 1
6 7895 Tessa / ilyaVan marle de bruin, SJ 320
LUCIFER
34,0 (6) 6 5 4 6 5 6 2
7 8175 Zeilteam Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
36,0 (7) 2 7 7 5 6 4 5
8 6710 JoostLindenborn, J-92
Jottem
57,0 (9) 9 8 8 8 9 8 7
9 3525 GilbertHaverkamp, Sigma 33 OOD
Karibu Ned 5746
59,0 8 8 9 (10) 9 8 9 8
10 1 MarcEriks, Optio 9
PHOENIX NED 8631
71,0 10 (11) 11 11 10 10 10 9
11 8775 Taco Blokhuis, Standfast 36
Nanna II
76,0 11 10 10 9 (dns) dns dns dns
 

Uitslag ORC4 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
1 25 JeroenHoogeveen, J-24
Scheurijzer
10,0 1 1 1 1 2 (3) 1 3
2 8493 SebastiaanvanVliet, Jeaneau Rush 32
Coppelia
14,1 (3) 3 2 2 1 1 3 dsq
3 8789 Pimvan denBrink, Kolibri 6.5
6,5
20,0 (4) 4 3 3 3 4 2 1
4 8615 JorgenSchrier, Dehler 31
Bulletproof
20,0 2 2 (4) 4 4 2 4 2
 
 
2016
Uitslag FF65

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 65 Maurijn Ode, FF65
Fast Forward
10,0 2 (3) 2 3 1 1 1
2 27 Dirk Biesheuvel, FF65
FF-Anders
11,0 (3) 1 3 1 2 2 2
3 29 Kees Meeuwissen, FF65
Sjeekie
12,0 1 2 1 2 (3) 3 3
4 5578 Marc Pessel, FF65
Leff
24,0 (4) 4 4 4 4 4 4
 
Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 1 Erik Hermans, Lemsteraken
ZA 1 De Jager
4,0 (1) 1 1 1 1
2 91 Ruud van Hilst, Lemsteraken
Wadwaai
9,0 2 (3) 2 3 2
3 163 E.Pluimers, Lemsteraken
Maasvogel
10,0 3 2 (4) 2 3
4 60 Thom Dijksman, Lemsteraken
Kaatje
18,0 (6) 4 3 6 5
5 196 Florine Gongriep, Lemsteraken
Zonnewind
19,0 (7) 5 5 5 4
6 180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
Grote Jager
22,0 5 7 6 4 (8)
7 102 Tom van Rijn, Lemsteraken
Rozemarijn
23,0 4 6 (8) 7 6
8 204 Chris Beuker, Lemsteraken
GR4-Iduna
30,0 8 8 7 (dns) 7
Uitslag ORC1 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 NED 9111 Egbert Vroom, J-111
Red Herring
8,0 1 2 1 2 1 (2) 1
2 NED 6567 Hans Keverling Buisman, Grand Soleil 40
GRAND SLAM
13,0 2 1 3 1 3 2 (4)
3 NED 8434 Rimmer Stumpel, Salona 41
Pelgrim
16,0 (4) 4 4 3 2 1 2
4 SUI 2193 Jorg Sigg, J-111
Lallekonig
18,5 3 3 2 (4) 3 4 3
5 NED 6555 R. Mulder, FARR 30
Magnum
33,0 5 5 5 (dns) dns dns dns
 
Uitslag ORC2 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 998 BACH YACHTING, Italia 9.98
Bachyachting racing team
7,0 (3) 2 1 1 1 1 1
2 8436 Dennis Hennevanger, Saffier 36
SAFFIER Nitro
11,0 1 1 (3) 3 2 2 2
3 9035 Nico Brabers/Bram van der Leij, Salona 35
Lenco
16,0 (9) 3 2 2 3 3 3
4 90 M.M. Kruger, X-35
SIXpack
26,0 2 4 4 4 5 (7) 7
5 6859 Ab Pasman, Dehler 36
SUNSHINE 4
34,0 4 5 5 6 4 (dnf) dns
6 6249 Charles Boucher, Banner 41
RAGAZZI
36,5 (8) 6 7 8 7 4 4
7 7472 Rosalin Kuiper, J-109
Team Heiner 4
39,0 7 8 (9) 5 8 6 5
8 7604 J.Pieters / R.S.Jansen, X-362 sport
Fun X
41,5 6 6 6 7 6 (dsq) dns
9 7006 Menno Koen, J-109
Maatskip J
42,0 5 (9) 8 9 9 5 6

Uitslag ORC3 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 4994 Rob Schutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
8,0 1 (2) 2 1 1 2 1
2 8342 Michel Dorsman, X-342 x 1.85
Xanthe
17,0 (5) 3 1 2 5 4 2
3 7251 Sybout Hiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
21,0 (dns) 4 6 3 3 1 4
4 7608 Henri Grootkarzijn, Dehler 34
BASTA !
26,0 6 5 4 (7) 2 3 6
5 5087 Guus Jansen, F & F 95
FIFTY-FIFTY
27,0 4 1 (8) 5 7 5 5
6 8715 Edwin De Koning, Pogo 850
Squiffy
29,0 3 (6) 5 6 6 6 3
7 7891 H.D. Nanninga, First 31.7
Quintessens
36,0 2 (8) 7 8 4 7 8
8 3995 Jan Peerdeman, 8M one design
Pebbles
36,0 7 7 3 4 (8) 8 7
 
Uitslag ORC4 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 2012 Michael Brouwer, Pion (OOD)
PURA VIDA
8,0 1 (2) 2 2 1 1 1
2 8223 C. Wassenaar, Bonita 767
KICK
9,0 (2) 1 1 1 2 2 2
3 8585 Jan Gerssen, Waarschip 1/4
Hunter
18,0 (3) 3 3 3 3 3 3
 
Uitslag sportboten ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 844 Jaap Maarse, Etchells
Pesce Spada
11,0 1 4 2 (5) 1 2 1
2 7 Jillert Pont, Tirion 21
Time Out
13,0 (5) 1 1 1 5 3 2
3 954 M. Leek, Etchells
Conjurer
17,0 3 (5) 5 3 2 1 3
4 902 Otte van Apeldoorn, Etchells
Masquerade
18,0 2 2 3 4 3 (5) 4
5 25 Jeroen Hoogeveen, J-24
SCHEURIJZER
21,0 4 3 4 2 4 4 (5)
6 1500 J.J.Peters, J22
Jager
42,0 (dns) dns dns dns dns dns dns
 

 
2015
Uitslag FF65

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 29 Kees Meeuwissen, FF65
Sjeekie
9,0 1 1 2 (3) 2 2 1
2 5033 Ed Brand, FF65
Fianchetto
11,0 3 2 3 1 1 1 (6)
3 27 Dirk Biesheuvel, FF65
FF-Anders
13,0 2 (3) 1 2 3 3 2
4 65 Maurijn Ode, FF65
Fast Forward
28,0 5 (7) 4 5 4 7 3
5 5578 Marc Pessel, FF65
Leff
29,0 (6) 4 6 6 5 4 4
6 32 Rinus Bos, FF65
Face2Face
29,0 4 5 (7) 4 6 5 5
7 5415 Eric Jan de Boer, FF65
Zoeff
38,0 7 6 5 (dsq) 7 6 7
 
Uitslag Kolibri

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 670 Pim van den Brink, Kolibri 560
Chapeau
6,0 (1) 1 1 1 1 1 1
2 24 Tessa Dadema, Kolibri
Vrije Vogel
20,0 2 4 4 (dns) 2 2 dns
3 498 Bert Pronk, Kolibri 560
Rocketeer
22,0 4 5 5 2 3 3 (dns)
4 241 Maureen Snijders, Kolibri 560
Seraph
23,0 5 2 2 (dns) 4 4 dns
5 584 Stef de Haas, Kolibri 560
Alfred J. Kwak
27,0 3 3 3 (dns) dns dns dns
Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 1 Erik Hermans, Lemsteraak
ZA 1 de Jager
8,0 2 2 2 2
2 91 R. van Hilst, Lemsteraak
Wadwaai
17,0 1 3 8 5
3 180 Sacha Emmerik, Lemsteraken
Grote Jager
17,0 7 5 4 1
4 60 Thom Dijksman, Lemsteraak
Kaatje
17,0 4 4 6 3
5 196 F.E. Gongriep, Lemsteraak
Zonnewind
22,0 5 6 5 6
6 163 Erik Pluimers, Lemsteraak
Maasvogel
24,0 8 1 3 ocs
7 202 C.M. Paauwe, Lemsteraak
Marie Charlotte
24,0 3 7 7 7
8 211 P. Houtzagers, Lemsteraak
BS2 / Buikschuiver 2
29,0 dns dns 1 4
9 201 F. Strating, Lemsteraak
UQ 32 d' Olle grieze
40,0 6 dns 10 dns
10 204 Chris Beuker, Lemsteraak
GR 4 Iduna
45,0 dnf dns 9 dns
11 57 M. Barnstijn, Lemsteraak
Isalania
48,0 dnf dns dns dns
 
Uitslag ORC1 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 8282 Harold Vermeulen, Icon 48
Leeloo
10,0 (8) 3 2 2 1 2
2 DEN 1108 Jascha Bach, Ker 11.3
Visione
14,0 2 2 1 (9) 4 5
3 NED 7754 C.R.S. Ploos van Amstel, X-46
Who's next
15,0 (10) 5 5 1 3 1
4 NED 7020 Jelmer v Beek en Niek de Boer, Maxfun 35
Team Heiner III
16,5 1 4 (7) 5 2 4
5 NED 8436 Dennis Hennevanger, Saffier 36
Saffier Nitro
21,0 5 6 4 3 (7) 3
6 NED 8337 H. Zwijnenburg, J-111
Sweeny
27,5 3 8 3 5 8 (10)
7 SUI 2193 Jorg Sigg, J-111
Lallekonig
29,0 4 1 8 (10) 9 7
8 NED 6567 Hans Keverling Buisman, Grand Soleil 40
GRAND SLAM
31,0 7 (10) 9 4 5 6
9 NED 6555 Frank Mulder, Mumm 30
Magnum
38,0 (9) 9 6 8 6 9
10 NED 8434 R. Stumpel, Salona 41
Pelgrim
38,0 6 7 (10) 7 10 8
11 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
60,0 (dns) dns dns dns dns dns
 
Uitslag ORC2 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 9035 Nico Brabers, Salona 35
Lenco
6,0 1 (2) 1 1 1 2
2 NED 6859 Ab Pasman, Dehler 36
Sunshine 4
9,0 2 1 2 2 2 (4)
3 NED 3970 Victor Lendering, X-412
The Fox
15,5 3 3 3 3 3 (5)
4 NED 6249 Charles Boucher, Banner 41
Ragazzi
22,0 (7) 5 4 4 6 3
5 GBR 4909 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
22,5 4 3 5 5 5 (7)
6 NED 7561 Mathijs Wanders, Hanse 411 x 1.95
Brany
23,0 6 (7) 6 6 4 1
7 NED 7802 J. Matser, Dehler 36 SQ
Bubbels
31,0 5 6 (7) 7 7 6
8 NED 5418 P.C.A.M.,Kramer, Dehler 37 DB
Kirsten
45,0 (dns) dns dns dns dns dns
 
Uitslag ORC3 ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 ORC3 4994 Rob Schutte, GRAND SOLEIL 34.1
Numero Uno
5,0 1 (7) 1 1 1 1
2 ORC3 7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
Cool Red
11,0 4 1 2 2 2 (6)
3 ORC3 8175 Team Tien-10, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
19,0 2 4 5 (6) 4 4
4 ORC3 8342 Michel Dorsman, X-342 x 1.85
Xanthe
22,0 3 6 7 4 (9) 2
5 ORC3 7251 Sybout Hiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
22,0 (7) 5 4 3 7 3
6 ORC3 8320 Leonard de Boer, Dehler 29
Dehlemma
27,0 5 8 6 5 3 (ocs)
7 ORC3 6654 O.O.,van Mourik, X-362
Xquise
29,0 8 2 3 (9) 8 8
8 ORC3 5087 Guus Jansen, F & F 95
Fifty-Fifty
30,0 6 3 8 7 6 (dns)
9 ORC3 7209 Jan Geert Boeve, Sun fast 35
Knots
36,0 9 9 (dnf) 8 5 5
10 ORC4 8493 Sebastiaan van Vliet, Jeaneau Rush 32
Coppella
46,0 (10) 10 9 10 10 7
 
Uitslag sportboten ORC Triple Number

 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7
1 1 Adriaan van Vollenhoven, Tirion
Funrunner
10,0 1 (4) 1 1 4 2 1
2 1500 D. Hörst, J22
Jager
11,0 3 1 2 3 1 1 (5)
3 2684 Cock Baas, Sprinta Sport
Impulse
14,5 2 2 3 2 2 (6) 3
4 7 Jillert Pont, Tirion
Time Out
22,5 4 (5) 3 4 3 4 4
5 902 Otte van Apeldoorn, Etchells
Masquerade
29,0 6 3 5 5 5 5 (7)
6 3995 Jan Peerdeman, 8M one design
Pebbles
30,0 (7) 7 6 6 6 3 2
7 254 Dennis Smits, J70
Jamie
38,0 5 6 (7) 7 7 7 6

 

 
2014
Uitslag FF65  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 5033 Ed Brand, FF65
Fianchetto
6,0 1 2 1 2
2 5051 A. van Dijk, FF65
BluFF
12,0 ocs 1 2 1
3 29 Kees Meeuwissen, FF65
Sjeekie
14,0 2 3 6 3
4 27 Dirk Biesheuvel, FF65
FF-Anders
18,0 4 4 3 7
5 65 Maurijn Ode, FF65
Fast Forward
19,0 5 6 4 4
6 6248 O.C. Groene, FF65
Fygo
20,0 3 5 7 5
7 5578 Marc Pessel, FF65
Leff
24,0 6 7 5 6
 
Uitslag Lemsteraken ORC Triple Number  
No Zeilno Naam Punten 1 2
1 172 Erik Hermans, Lemsteraak
ZA1 De Jager
3,0 1 2
2 204 Chris Beuker, Lemsteraak
GR4 Iduna
5,0 4 1
3 163 Erik Pluimers, Lemsteraak
Maasvogel
5,0 2 3
4 201 Frits Strating, Lemsteraak
UQ32 Olle Grieze
7,0 3 4
 
Uitslag ORC1 ORC Triple Number  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 8436 Dennis Hennevanger, Saffier 36
SAFFIER Nitro
8,0 1 1 2 4
2 NED 6567 H.H.,Keverling Buisman, Grand Soleil 40
GRAND SLAM
13,0 3 5 4 1
3 SUI 2193 Jorg Sigg, J-111
Lallekonig
14,0 4 3 5 2
4 NED 8282 Harold Vermeulen, Icon 48
Leeloo
14,0 2 4 3 5
5 NED 7754 B.R.L. Ploos van Amstel, X-46
Who's next
19,0 dnf 2 1 3
6 NED 90 M.M. Kruger, X-35
SIXpack
29,0 5 8 8 8
7 NED 6555 R. Mulder, Mumm 30
Magnum
33,0 6 10 11 6
8 NED 7020 Jelmer van Beek, Maxfun 35
Team Heiner III
34,0 8 11 6 9
9 NED 12 Marten Jan Ringers, X-35 OD
Yellow Rose
34,0 dsq 7 7 7
10 NED 7983 Erwin Goede, X-43
XoGood
37,0 10 6 10 11
11 NED 8434 R. Stumpel, Salona 41
Pelgrim
39,0 9 9 9 12
12 NED 8497 Maarten Voogd, Fareast 31R
Take Care
41,0 7 12 12 10
 
Uitslag ORC2 ORC Triple Number  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 6554 E.B.M.,de Koning, Stern 37
Squiffy
6,0 3 1 1 1
2 NED 6775 Hein van Schaik, Dehler 39
REDAN
9,0 1 2 4 2
3 NED 7995 H.J.A. Molenaar, X-34
De Ruimte
12,0 2 4 3 3
4 NED 6249 Ch.J.,Boucher, Banner 41
RAGAZZI
23,0 6 3 6 8
5 NED 5568 Patrick ten Brincke, HOD 35
Exxellence-Hodspur
24,0 7 8 5 4
6 NED 6428 Robert Jockin, Dehler 39
GRIEL
25,0 4 7 2 dnf
7 SUI 177 Jan Pieters, X-362 sport
FunX
26,0 5 6 10 5
8 NED 7935 W.C.M. de Jonge van Ellemeet, Dufour 40 x 2.10
Flying Dolphin
33,0 9 11 7 6
9 NED 7006 F.F. Waller, J-109
Jeetje
35,0 11 9 8 7
10 NED 8150 F. Andela, Salona 37
Sea's Out
36,0 8 5 11 dns
11 NED 8328 M. van Zwienen, Elan 350
Wendelin
38,0 10 10 9 9
 
Uitslag ORC3 ORC Triple Number  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 ITA 13306 Rincke Rinckes, X-362
OFFCOURSE
6,0 2 2 1 1
2 NED 6969 Dirkjan Verdoorn, Archambault 31 Grand Surprise
Schaap Shipcare
12,0 3 3 4 2
3 NED 7458 Harry Peterse, X-332
Addixion
17,0 1 6 2 8
4 NED 7895 Felix Pourquie, SJ 320
Lucifer
21,0 8 1 5 7
5 NED 7251 Sybout Hiemstra, First 31.7x1.48
White Hawk
28,0 4 12 6 6
6 NED 7080 M.van Nieuwenhuyzen, Elan 31
ANDIAMO
30,0 10 10 7 3
7 NED 6654 O.O.,van Mourik, X-362
XQUISE
30,0 9 4 12 5
8 NED 7070 Coert Kool, Spirit 36 DD
COOL RED
32,0 5 7 11 9
9 NED 7605 Menno Koen, Dufour 34
Maatskip
33,0 11 8 10 4
10 NED 8175 Arjan van der Starre, Winner 1010 x 1.80
Tien-10
36,0 7 14 3 12
11 NED 8342 Michel Dorsman, X-342 x 1.85
Xanthe
38,5 6 9 13 10
12 NED 7710 J.A. Ten Bokkel, Archambault Grand Surprise
Vuurflits
42,5 dsq 5 8 10
13 NED 5087 G.,Jansen, F & F 95
FIFTY-FIFTY
47,0 13 11 9 14
14 NED 7891 H.D. Nanninga, First 31.7
Quintessens
54,0 12 13 14 15
15 NED 5706 K. Visser, Sweden 36 wingkeel
SODRA ENDE
60,0 15 16 16 13
16 NED 8320 Leonard de Boer, Dehler 29
Dehlemma
60,0 14 15 15 16
17 NED 7832 M. Groenbos, First 34.7
Fietsgigant.nl
76,0 dns dns dns dns
17 NED 7104 Niels Klaassens, SJ 320
Wicked Lady
76,0 dnf dns dns dns
 
Uitslag ORC4 ORC Triple Number  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2684 Cock Baas, Dehler Sprinta Sport
IMPULSE
4,0 1 1 1 1
2 2983 H.I.,Vial, PION (OOD)
Meteoor
9,5 2 2 3 2
3 8493 Sebastiaan van V, Jeanneau Rush 32
Coppellia
12,0 3 3 2 4
4 3617 Jorrit van Surksum, Spirit 28 *1.42
L'ESPIRIT
16,5 dnf 4 4 2
5 5756 Peter Palmboom, Spirit 32
KARENINA
19,0 4 5 5 5
Uitslag sportboten ORC Triple Number  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 3 Martin Baas, Smile 22
Grijzeplaag
6,0 2 1 2 1
2 293 Wout Kollmann, J-70
Henri Lloyd
16,0 3 2 5 6
3 7916 B.J. Holsboer, J-80
Juul
20,0 4 3 10 3
4 844 Jaap Maarse, Etchells
Pesce Spada
21,5 7 9 3 2
5 8391 Herman van Eijk, Smile 22
Bluesmile
23,0 1 4 1 ocs
6 372 Christopher Savoye, J-80
Mentaquilibrium
25,5 7 5 9 4
7 1068 Gert-Jan Zandt, Etchells
El Toro
26,0 5 7 4 10
8 120 Leendert Faber, Etchells
Warlord
31,0 9 10 7 5
9 7 J. Pont, Tirion 21
Time Out
35,0 13 6 8 8
10 1 Adriaan van Vollenhoven, Tirion 21 OD
Funrunner
38,0 12 8 11 7
11 902 Sjoerd Faber, Etchells
Masquerade
42,0 14 11 6 11
12 5139 Jaap Wilschut, V-24
Blue Magic
42,0 6 12 12 12
13 319 Nik Smit, J-80
Quick & Dirty
46,5 11 13 13 9
14 3995 Jan Peerdeman, 8 MOD
Pebbles
50,5 10 14 13 13
15 1032 L.N. Schol, Etchells
Danish Blue
61,0 16 16 15 14
16 8851 Huub Kortlevers, Beneteau first class
Blowjob
61,0 15 15 16 15