Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen

Dé jachthaven van Amsterdam
Durgerdammerdijk 116A. Havenmeester
 06 5162 8873, marifoon #31.

Bestuur en Commissies

Zeilvereniging het Y, Durgerdammerdijk 116 A, 1026 CG Durgerdam

Bestuur

Bob van der Winden (Voorzitter)
Telefoon 0652 521 726

BW

 

Jan Verjaal Eerste Secretaris en vice-voorzitter
Telefoon 0654 941 959

JV

Cobie Fransen (Penningmeester)
Telefoon 06 2340 3860

Cobie Fransen

Anneke Jochemsem (Tweede secretaris)
Telefoon 0629 273 334

 

AJ

Ger Langhout (Havencommissaris Durgerdam)
Telefoon 0651 461 189

GL

Gerrit van Empel (Havencommissaris Marken)
Telefoon 0629 428 411

gerrit3

Overige functies

Leden- en Jachtenadministratie

Rik Zwaneveld, 06 5162 8873 (Leden- en jachtenadministratie)
Durgerdammerdijk 116a,1026 CG Durgerdam

Betalingen ligplaatsen/lidmaatschap met vermelding van lidmaatschapsnummer
NL17RABO0111405025, t.n.v. Zeilvereniging Het Y

Aanvragen lidmaatschap

Anne Kooyman, (020) 496 4255 (Aanvragen voor het Lidmaatschap)
Amstellandlaan 9, 1191 GL Ouderkerk a/d Amstel

Systeembeheer

Mendel Stecher, 06 5460 7833 (Webmaster)

Havens Het Y

Durgerdam, Havenmeester, 06 5162 8873

Marken,       Havencommissaris, havenmarken@zvhety.nl 

Commissies

Archiefcommissie

Voorzitter: Henk Dessens
Leden: Bob van der Winden, Frank London, Ton Wegman

Barcommissie

Voorzitter: Casper Verbrugge (E-mail de Barcommissie)
Leden: Carole van der Linden, Frank Helwegen, Jaap Nieuwenhuis

Evenementencommissie

Voorzitter: Nils Oldewelt (E-mail Commissie Evenementen)
Leden: Bart Corver, Christien Zwierink, Emanuel de Jong, Erik Corver, Joop van der Meer

Fonteinkruidcommissie

Voorzitter: Ben Meijer
Leden: Bob van der Winden, Joop van Rijn, Peter Kos, Ton Keszler

Havencommissie Durgerdam 

Voorzitter:  Ger Langhout (Havencommissaris Durgerdam)
Leden: Bastiaan Raap, Henk van Uchelen, Kees den Hollander, Peter Sonnemans, Ton Verheul

Havencommissie Marken

Voorzitter:  Gerrit van Empel (Havencommissaris Marken)
Leden: Bouke Blijdesteijn, Frank London, Onno Klazinga

Jeugdzeilcommissie

Voorzitter: Harald Wilkens (E-mail Commissie Jeugdzeilen)
Leden: Bart van Ee (hoofdinstructeur), Casper de Ronde, Mark Sayers, Michiel van der Kwast

Kascommissie

Leden: Peter de Bois en Michel Molsberger
Reservelid: Hans Knapper

Milieucommissie

Voorzitter: Arnout Schaap
Leden: Ger Langhout, Rob van den Ban

Redactie Y-Journaal

Voorzitter: Henk Dessens (hoofdredacteur)
Leden: Meike Baretta, Piet Schoemaker, Wendel Röntgen
E-mail de redactie

Redactie Nieuwsbrief

Voorzitter: Mendel Stecher
Leden: Anneke Jochemsen, Bob van der Winden, Evert Nieuwenhuis
E-mail de redactie

Reglementencommissie

Voorzitter: Jan Verjaal
Leden: Bob van der Winden, Cobie Fransen, Hugo Kroeze, Onno Klazinga, Rube van Poelgeest

Verenigingsschepencommissie

Voorzitter: Sanne van Rijn
Leden: Abel van Schoonhoven, Harro Boumeester,  Rein Hazewinkel, Shanti Hendriks, Twirre Boogaard, Willem Six

Websitecommissie

Voorzitter:  Mendel Stecher (E-mail de Webmaster)
Leden: Kees den Hollander, Reinoud Bosman, Rorik den Boer, Willem Smit

Wedstrijdcommissie

Voorzitter: Karim Kat (Wedstrijdcommissie)
Leden: Annelies Wichers, Hans Knapper, Karim Kat, Michel Molsberger